Čtyři slovenští turisté utrpěli v hotelovém baru v rakouském Saalfeldenu popáleniny obličeje, které jim způsobila hořící lahev rumu. Případ připomíná nedávné popálení české youtuberky Týnuš Třešničkové.

Lahev se podle policie vzňala, když barman připravoval flambovaný koktejl.Incident se stal ve středu krátce před půlnocí.

Z dosud neobjasněné příčiny lahev vysokoprocentního rumu začala hořet silným plamenem. Slovenští hosté stáli v bezprostřední blízkosti. Tři zranění byli převezeni do nemocnice v Zell am See, jeden byl ošetřen na místě.

Incident připomíná případ youtuberky Kristýny Třešňákové alias Týnuš Třešničkové. Ona a její partner byli popáleni při ohnivé show ve vyhlášené istanbulské restauraci Nusret. Během programu explodovala část hořlavé směsi, která potřísnila české občany, a ti začali hořet. Bez pomoci zaměstnanců či přihlížejících se jim nakonec podařilo uhasit se navzájem.

Zatímco její přítel měl popáleniny na 15 procentech těla, youtuberka na 35 procentech. U obou se jedná o popáleniny druhého stupně. Vše se odehrálo ve chvíli, kdy jeden z číšníků nalil před barovým stolem do ohně olej, avšak plameny se začaly rychle šířit a popálily několik lidí. 

Témata:

Třešničková, Týnuš | Slovensko | Rakousko | Oheň | stars24.cz

Vstoupit do diskuse