PANIKA v Nottinghamu: Tři mrtví, těla ležela na ulicích. Policie zadržela podezřelého

Policie Velké Británie

Autor: Jan Hrabě, stars24.cz

13. června 2023 11:05

Britská policie v úterý od ranních hodin zasahovala u "zásadního incidentu" v anglickém Nottinghamu. Krátce po půl jedenácté informovala, že ve městě zemřeli tři lidé a další tři utrpěli zranění. V souvislosti s incidentem zadržela jednatřicetiletého muže, který je podezřelý z vraždy.

Policisté byli podle zveřejněného vyjádření přivoláni po čtvrté hodině ranní do ulice Ilkeston Road k nálezu dvou mrtvých na ulici. Třetí oběť byla následně nalezena na Magdala Road. Zároveň došlo ještě k dalšímu incidentu na Milton Street. Tři lidé skončili v nemocnici poté, co do nich najížděla dodávka.

"Je to hrozný a tragický incident, který si vyžádal tři lidské životy. Domníváme se, že tyto tři incidenty mají spojitost. Máme muže ve vazbě," uvedla Kate Meynellová jménem policie. Vyšetřování podle ní probíhá, přičemž detektivové se snaží stanovit, co se přesně stalo.

Místní policie krátce před 9. hodinou informovala na twitteru, že zasahuje u probíhajícího incidentu. Obyvatele dále upozornila, že nejméně šest ulic je kvůli tomu uzavřeno. Ve městě byla také zastavena tramvajová doprava.

Témata: Policie Velká Británie Velká Británie