K hrozivé nehodě došlo na dálnici D2 při Kútech v oblasti obce Závod ve směru do České republiky. Srazil se tam autobus a nákladní vůz. Na místě zasahují všechny záchranné složky. Z místa nehody hlásí 37 zraněných a podle informací Nového Času i jedna oběť.

K nehodě kamionu a maďarského autobusu došlo v pondělí dopoledne na dálnici směrem do Kútov v oblasti odpočívadla Závod. Na místě aktuálně zasahují všechny složky.

„Policisté Krajského dopravního inspektorátu v Bratislavě aktuálně provádějí odklon silničního provozu ve směru na Malacky po silnici č.j. I/2 (stará cesta). V souvislosti se vzniklou situací bude dlouhodobě uzavřen uvedený úsek dálnice,“ uvedli policisté na sociální síti.

"Na místě události momentálně zasahuje 28 příslušníků HaZZ z Malacek az Bratislavy, kteří poskytují zraněným osobám předlékařskou první pomoc a vysvobozují zaklíněné osoby z havarovaného autobusu," informovali hasiči na sociální síti. „Podle aktuálních informací utrpělo zranění různého rozsahu 37 cestujících. Informaci o počtu zraněných budeme postupně aktualizovat,“ dodali hasiči.

Podle informací Nového Času je na místě několik zaklíněných osob. "Je to masakr, polovina autobusu je pod kamionem," uvedl svědek nehody pro deník.

Témata:

Dopravní nehody | Slovensko | stars24.cz