Německo má zřejmě nového rekordmana. Jednadvacetiletý syrský žadatel o azyl byl během dvou let obviněn ze spáchání více než 400 trestných činů, včetně drogových trestných činů, krádeží a loupeží. Podle policie patří ke gangu, který terorizuje oblast kolem německého města Plavno.

Hatem H., který přišel do Německa na vrcholu migrační krize v říjnu roku 2015, byl obviněn z toho, že je součástí notoricky známého gangu, který podle deníku Bild terorizuje saské město Plavno. To leží nedaleko českých hranic.  Nachází se nedaleko českého města Aš, s níž je od roku 1962 partnerským (družebním) městem.

Teď 21letý muž stanul před soudem kvůli obvinění z 13 z celkového počtu 400 trestných činů, ze kterých je podezřelý. Migrant byl zatčen v listopadu, od té doby je ve vazbě. Syřan je podle bulvárního deníku neuvěřitelně agresivní a ohrožuje soudní úředníky, popral se s jinými vězni a rozbil svou celu.

Mezi zmíněnými 13 obviněními nechybí ani loupež, útok, útok vedoucí ke zranění a vyhrožování. V jednom případě Hatem H. Údajně bodl kolemjdoucího a rozbil láhev piva o hlavu muže poté, co se s ním dostal do sporu.

Loading...

Témata:

uprchlíci | Německo | stars24.cz

Vstoupit do diskuse