Příběh Terezy H. má stále co nabídnout. Mladou Česku, která měla kufr plný heroinu, zadrželi 10. ledna v Pákistánu a nyní čeká ve vězení na rozsudek soudu. Celý případ má velmi rozsáhlé kořeny, proto je stále co vyšetřovat.

Dívka začala v pákistánské věznici mluvit. Polici uvedla všechny, kteří s ní spolupracovali. Mimo jiné i dívky, které spolu s Terezou také převážely drogy a fotily modeling v Pákistánu. Na bosse drogového gangu Tárika, do kterého Tereza H. patřila, byl vydán mezinárodní zatykač. Před soud byli také předvoláni všichni, kteří zajišťovaly Tereze H. ubytování a všechno potřebné v Pákistánu.

Jednou z dívek, která je podle MF Dnes také obviněná z převážení drog, je třiadvacetileté Jana, která je kamarádkou zadržené dívky. Ta prý s celým případem nemá nic společného. „Na letišti jsem prošla kontrolami, žádné drogy jsem nepřevážela. To jsem řekla i policii. Vízum mi zařídil člověk v Irsku,“ podle Expres tvrdí dívka, která již několik měsíců žije v Anglii. Pravdou je, že ve Velké Británii se údajně nachází i boss drogového gangu Tárik.

Nedávno jsme vám přinesly informace od kamaráda zadržené Česky Davida Rajta. Ten uvedl, že spolu s Terezou převážely drogy i jiné dívky, kterým dohodila práci zadržená. Ta si za převážení i obstarávání dalších osob účtovala balík. Jednou z dívek, kterým Tereza zařídila práci, byla i jeho bývala přítelkyně Simona H. Ta je nyní, podle tajného zdroje Expres, opravdu v zahraničí a je možné, že je již také zadržená.

Zdá se, že celý případ bude ještě zajímavý. Zřejmě jde o velmi rozsáhlý gang, který spolupracoval mezinárodně. Nebude tedy lehké odhalit všechny. Tereza může mít s gangem ještě velké problémy i po propuštění z věznice.

Témata:

Tereza H. zadržená v Pákistánu | stars24.cz

Vstoupit do diskuse