hwk
stars24.cz

Zadržená bloncka Tereza H. v Pákistánu je mladá a atraktivní žena pro místní muže. Místní média ji nyní označují za miláčka sociálních sítí. Velký zájem vyvolala tahle fotka, kde je i s celníky!

V Pákistánu vedou úřady dohady, kdo bude zadrženou Češku vyšetřovat. A tahle "válka o českou modelku," jak ji v pákistánských médiích označují, vyvolává na sociálních sítích bouřlivé reakce.

Češka je prostě hitem internetu a navíc, fotka s celníky z ní děla hvězdu.

Tohle jsou některé z reakcí: "Vzrušení celníků je pochopitelné a čekám od nich maximální možné nasazení“. "Kdo je tady vlastně zadržený?" Lidé se diví, že zadržená dívka se na fotografiích ještě usmívá. "Fotka: Česká modelka v Pákistánu kvůli módní přehlídce. Realita: Češka zadržená kvůli pašování drog," je jedním z mnoha komentářů.

Podařilo se jí na letišti Allama Iqbal v Pákistánu projít dvěma bezpečnostními kontrolami. Do letadla se už ale nedostala. Byla podezřelá a v zavazadlech celníci objevili k jejímu obrovskému údivu celých devět kilogramů heroinu.

Údajně se Tereza živila i prostitucí. Jezdila se svou kamarádkou Simonou do Švýcarska, kde měly pracovat jako luxusní prostitutky u agentury Schweden girls.

Témata:

Tereza H. zadržená v Pákistánu | Pákistán | stars24.cz

Vstoupit do diskuse