Pašeračka Tereza Hlůšková (23) dostala další ránu! Mladá Češka v pákistánském vězení podle všeho stráví už druhé Vánoce! A to přitom Tereza doufala, že na svátky už bude doma se svou rodinou!

Pašeračka Tereza se zřejmě nedočká vytouženého rozsudku odvolacího soudu ani do konce letošního roku! Původní odhady sice byly optimističtější, jak jsme ale již od pákistánských soudů zvyklí, jednání se neustále protahuje!

Blesk s odkazem na zdroj znalý prostředí pákistánského soudního systému uvedl, že je velice pravděpodobné, že Tereza oslaví už druhé Vánoce ve vězení v pákistánském Láhauru.

Tam si odpykává téměř devítiletý trest za pašování asi devíti kilogramů heroinu. Rozsudek je zatím nepravomocný, dívka se proti němu odvolala.

Jenže verdikt odvolacího soudu by mohl padnout až na jaře! „Podle mého zdroje Tereza Vánoce určitě oslaví ve vězení. Na rozsudek si bude muset počkat pět nebo šest měsíců,“ prozradil pro Blesk žurnalista.

Pro Terezu je doba strávená za mřížemi náročná nejen po psychické, ale i po fyzické stránce. U mladé Češky se objevila řada zdravotních problémů, které se na jejím stavu výrazně podepsaly!

Témata:

Tereza H. zadržená v Pákistánu | Pákistán | stars24.cz

Vstoupit do diskuse