Tereza Hlůšková zadržená a odsouzená za pašování drog tráví v pákistánském vězení už druhý rok svého života. Bojuje tam s řadou problémů, mezi které nepatří jen ty zdravotní.

Výkon trestu v pákistánské věznici se na dívce po zdravotní stránce určitým způsobem podepsal. Nejhorší je situace přes léto, kdy tamní teploty dosahují vysokých tropických hodnot.

V takové dny je nejlepší zalézt pod sprchu, to ovšem není vždycky možné. Jak upozornil Blesk, i v tomto ohledu se Teraza setkala s problémy.

"Tereza vstávala v sedm ráno a zjistila, že neteče sprcha, bylo porouchané čerpadlo. Stěžovala si proto vedení nemocnice, které to hned vyřešilo. Po sprše se Tereza oblékla a zbytek dne strávila se zavřenými muslimkami," uvedl server.

Dozorci rovněž Tereze povolují zapojit se do oslav tradičních muslimských svátků. Posledním takovým byl v Pákistánu oblíbený Svátek oběti, který se slavil mezi 10. a 14. srpnem.

Tereza během něj údajně vařila hovězí maso, které jim poskytla jedna z dozorkyň. Škoda jen, že den narušily již zmíněné problémy ve sprše.

Témata:

Tereza H. zadržená v Pákistánu | stars24.cz

Vstoupit do diskuse