Vězněná Češka Tereza Hlůšková odsouzená pákistánským soudem za pašování drog skončila v nemocnici. Podle všeho se pravděpodobně otrávila.

Pašeračka se podle Blesku otrávila jídlem, zřejmě chlebem, který snědla ve věznici. Poté, co jej snědla, se jí totiž neudělalo dobře.

Údajně také několikrát zvracela a naříkala v bolestech. Musela proto být odvedena do vězeňské nemocnice, kde dostala léky.

Následně strávila den na samotce, aby byla izolována od ostatních vězňů. Její zdravotní stav se ale už pravděpodobně zlepšil.

Vězeňský lékař ji podle deníku varoval, aby si dávala na tamní stravu pozor. Jestli jí jídlo jen nesedlo, nebo bylo závadné, ale není známo.

Pákistánští celníci zadrželi 10. ledna 2018 na mezinárodním letišti v pákistánském Láhauru 21letou Česku Terezu z Uherského Hradiště, u které nalezli v kufru devět kilogramů heroinu.

Žena byla zadržena poté, co prošla přes dvě kontrolní stanoviště protidrogových jednotek cestou na let do Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech. Odtud se podle pákistánského tisku chystala pokračovat do Irska.

Témata:

Tereza H. zadržená v Pákistánu | stars24.cz

Vstoupit do diskuse