V Hradi Králové došlo dnes odpoledne k explozi v nebytovém prostoru jednoho z domů na Dukelské třídě. V péči zdravotnické záchranné služby skončili dva zranění lidé. Vyšetřování události probíhá.
Krajští hasiči informovali o zásahu po půl třetí odpoledne na twitteru. Dům zřejmě není staticky narušen, přesto byl preventivně evakuován. "Při našem příjezdu jsme rychle uhasili požár uvnitř zasažených prostor," uvedli požárníci.
Výbuch plynu byl jako možná příčina vyloučen. "Budovu jsme odpojili od přívodu plynu a energií, nejbližší okolí je nyní uzavřeno. Konkrétní příčinu výbuchu budou zjišťovat vyšetřovatelé," dodali hasiči.
Na místě pracují také kriminalisté, podle Policie ČR zjišťují všechny okolnosti události. "Bližší informace sdělíme, jakmile to bude možné," sdělili policisté.
Témata: výbuch

Jsem drsná, tvrdí Lucie Vondráčková! Polívka to prý může dosvědčit

Pád na dno! Jana Adamcová otevřela svou třináctou komnatu

Veronika Khek Kubařová: První fotka slavné maminky s miminkem!