V budově Střední školy Euroinstitut pro lidi s handicapem v Neprobylicích na Kladensku byli dnes vpodvečer nalezeni dva zastřelení muži. Policie potvrdila, že šlo o dospělé. Na místě jsou kriminalisté, zjišťují okolnosti jejich smrti. K dispozici zatím nejsou ani bližší údaje o zemřelých, řekly ČTK policejní mluvčí Vlasta Suchánková a mluvčí záchranné služby Monika Nováková.

Policie zatím nekomentovala, zda šlo například o vraždu a sebevraždu.

Policisté podle Suchánkové přijali před 18:00 oznámení o sebevraždě v Neprobylicích. "Hlídka na místě nalezla dva muže bez známek života," řekla Suchánková.

Na místo zamířili záchranáři včetně vrtulníku letecké záchranky. "Dvě osoby utrpěly zranění neslučitelná se životem," informovala Nováková.

Euroinstitut v Neprobylicích je speciální školou zaměřenou na praktické vzdělávání klientů pobytových sociálních zařízení. Podle webu obce se v této škole mohou žáci s různým stupněm mentálního postižení vyučit v oboru úklid a výpomoc nebo absolvovat jednoletou či dvouletou praktickou školu s obory zaměřenými na košíkářství, péči o zeleň a jednoduché manuální práce.

Témata:

krimi | Policie ČR | stars24.cz