Při tragické nehodě dvou osobních aut u Karlových Varů dnes zemřelo dítě a jeho matka. Další tři lidé se při střetu zranili, dva z nich převezl vrtulník do plzeňské nemocnice.

Silnice číslo šest směrem na Prahu u střelnice je kvůli nehodě v obou směrech uzavřená, informoval dnes ČTK krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva. Podle serveru dopravniinfo.cz bude silnice uzavřena přibližně do 14:30.

Nehoda se stala v 10:25. Po střetu aut skončilo jedno z nich na střeše. Na místě zasahovalo pět posádek záchranné služby. Záchranáři aktivovali také leteckou záchrannou službu, která z místa převezla dvě zraněné do fakultní nemocnice v Plzni. Jednoho muže se středně těžkým zraněním převezli záchranáři pozemní cestou do Karlovarské krajské nemocnice.

"Záchranáři poskytli první pomoc také dvěma těžce zraněným osobám na místě, nezletilé dítě a matka, ti ale bohužel svým zraněním podlehli," řekl ČTK mluvčí krajské záchranné služby Radek Hes.

Podle mluvčího policie je silnice uzavřena kvůli přistání vrtulníku i kvůli vyšetřování nehody. Objízdná trasa pro osobní a autobusovou dopravu vede přes ulici Pražská. Pro nákladní dopravu objízdná trasa neplatí.

Témata:

Nehody aut | Karlovy Vary | stars24.cz

Vstoupit do diskuse