MS v hokeji 2021: Český tým mění po dvou porážkách sestavu!

Češi bojovali na MS 20 proti Švýcarům

24. května 2021 18:38

Český národní tým nevstoupil do mistrovství světa v hokeji v Lotyšsku vůbec dobře. Po dvou porážkách si dnes chce napravit reputaci proti Bělorusům. Trenér Filip Pešán sáhl ke změnám v sestavě.

Do brankoviště se po absenci ve třetí třetině nepovedeného utkání se Švýcarskem vrací Šimon Hrubec. Z obrany vypadl zraněný bek Ondřej Vitásek, jehož pokračování na letošním šampionátu už je velmi nepravděpodobné.

Elitní útočnou formaci i potřetí povede kapitán národního týmu, centr Jan Kovář. Na křídle bude opět mít Dominika Kubalíka, v prvním útoku se však nově objeví Filip Zadina na úkor Jakuba Vrány.

👥 Se změnami v sestavě, znovu ale se Šimonem Hrubcem v brance, jdeme do duelu s Běloruskem! Začínáme v 19:15, zápas sledujte na @sportCT 💪#narodnitym #jakolev #mshokej pic.twitter.com/PLeDT9smzr

— Hokejový nároďák (@narodnitym) May 24, 2021

Důležité utkání s Běloruskem, které v neděli překvapivě zdolalo Švédsko, začíná už za pár minut. Přímý přenos můžete sledovat na stanici ČT sport od 19:15.

Témata: Hokej MS Hokej MS CZE Tým