V Prostřední Bečvě na Vsetínsku zemřel při střetu s kamionem třiadvacetiletý řidič osobního auta. Nehoda se stala v pátek odpoledne a na několik hodin uzavřela hlavní tah na Slovensko. V letošním roce jde ve Zlínském kraji již o třetí oběť dopravních nehod, informovali ČTK mluvčí hasičů Lucie Javoříková a policie Petr Jaroš. Okolnosti havárie se vyšetřují.

"Třiadvacetiletý řidič osobního vozidla jedoucí ve směru na Prostřední Bečvu prozatím z neznámých příčin vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním automobilem. Následky srážky jsou tragické, neboť mladý řidič na místě vážným zraněním podlehl. Řidič tahače vyvázl z nehody bez zranění," uvedl mluvčí policie.

Všechny tři tragické nehody se staly tento týden na Vsetínsku. Ve čtvrtek zemřela při nehodě pětaosmdesátiletá žena, srazil ji popelářský vůz v Hrachovci, v místní části Valašského Meziříčí. Žena vážným zraněním podlehla na místě.

V pondělí nepřežila srážku dvou osobních automobilů v Dolní Bečvě šestadvacetiletá spolujezdkyně z jednoho z nich. Utrpěla těžká zranění, kterým podlehla po převozu do nemocnice.

Témata:

Dopravní nehody | Nehody aut | Policie ČR | stars24.cz

Vstoupit do diskuse