
V úterý odpoledne došlo v centru Prahy k dopravní nehodě, které se účastnila ministryně obrany Jana Černochová (ODS). Incident se odehrál na křižovatce ulic Revoluční a Dlouhá, kde se srazila dvě vozidla. Podle dostupných informací nebyl při nehodě nikdo zraněn.
„Mohu potvrdit, že dnes v odpoledních hodinách mělo vozidlo paní ministryně v centru Prahy nehodu. Nikdo z účastníků nebyl zraněn,“ uvedl pro server Novinky.cz mluvčí ministerstva obrany David Šíma.
Podle vyjádření pražské policie jelo jedno z vozidel – konkrétně vojenské vozidlo doprovázející ministryni – se zapnutými výstražnými světly.
Čtěte také

„Vozidlo vojenské policie jelo za použití majáků, kdy do nich následně narazilo jiné civilní auto,“ popsala událost policejní mluvčí Kristýna Zelinková.
Ke střetu došlo přímo v křižovatce, což mělo za následek krátkodobé narušení provozu tramvají. Ten byl kvůli nehodě přerušen přibližně na deset minut.
Témata: Jana Černochová

Harry a Meghan čelí nové vlně kritiky kvůli ignorování Dne Sussexu. Seberte jim už tituly, žádají lidé

Jaro Slávik promluvil o největší chybě svého života: Kariéra ho připravila o to nejcennější!

Princ Harry překvapil Německo: Den válečných veteránů uctil netradičně