Trumpova "osudová" žena prolomila mlčení! Půjde kvůli Stormy do vězení?

Stephanie Clifford (Stormy Daniels) 3

Autor: Pavel Krejčí

3. června 2024 10:49

Americký exprezident Donald Trump v neděli na Fox News uvedl, že by přijal případný trest, ať už by šlo o domácí či opravdové vězení. Podle republikánského politika by to ale nejspíš nepochopila veřejnost. Trump bez bližších detailů prohlásil, že by mohlo jít o zlomový okamžik. 

Porota newyorského soudu ve čtvrtek uznala Trumpa vinným ve všech 34 bodech obžaloby, ačkoliv exprezident vinu popírá. Soudce Juan Merchan vynese 11. července na základě rozhodnutí poroty rozsudek. Trump vyjádřil nesouhlasil s rozhodnutím poroty na sociální síti Truth Social. "Hon na čarodějnice! Pokud se toto může stát mně, může se to stát každému!" napsal.

Pornoherečka Stormy Daniels, vlastním jménem Stephanie Cliffordová, o víkendu prolomila mediální mlčení v případu. V rozhovoru pro britský bulvární deník The Mirror prohlásila, že by Trump měl být odsouzen k odnětí svobody, pokud ho soud uznal vinným.

"Myslím si, že by měl být odsouzen do vězení a k nějakým veřejně prospěšným pracím pro méně šťastné anebo jako dobrovolník v azylovém domě pro ženy," řekla herečka z filmů pro dospělé zmíněnému deníku. 

Cliffordová sdělila, že je ráda, že se ukázalo, že po celou dobu mluvila pravdu. "Pro mě to neskončilo. Nikdy to pro mě neskončí. Trump může být vinen, ale stále musím žít s tím dědictvím," dodala.

Témata: Donald Trump Stephanie Clifford (Stormy Daniels) USA