Extraliga ledního hokeje pokračuje i o Velikonocích. Kdo a kdy hraje?

Hokej, ilustrační fotografie.

7. dubna 2023 12:02

Extraligové play-off pokračuje semifinálovou fází také o Velikonocích. Hrát se nepochybně bude všechny čtyři dny, o prvním finalistovi letošního ročníku může být jasno v neděli.

Dnes pokračuje čtvrtým zápasem na ledě Třince série mezi Oceláři, kteří jsou obhájci titulu, a vítězem základní části Pardubicemi. Vítězové posledních tří playoff vedou 2:1.

Stejným poměrem zvládli vyrovnané čtvrteční utkání, v němž se ujali vedení po krásné individuální akci Hudáčka. Vondráček ale dokázal srovnat. Rozhodnutí přinesla třetí třetina.

O víkendu odehrají třetí a čtvrtý duel série Hradec Králové a Vítkovice. Východočeši si přivezli z Ostravy dva body za výhry v prodloužení, respektive na nájezdy.

Pokud by tedy vyhráli oba víkendové zápasy, stanou se hokejisté Hradce prvními finalisty letošního ročníku extraligového playoff.

Témata: ČR extraliga Hokej hokej