Sparta - Ostrava 2:1. Domácí se přiblížili vedoucím týmům ligy!

AC Sparta Praha.

3. dubna 2022 15:10

Fotbalová liga je v samém závěru základní části, probíhající 27. kolo obsahuje dva velké šlágry. V Praze se v sobotu hrál první z nich, Sparta v něm na Letné přivítala ostravský Baník a zvítězila 2:1.

Utkání před skvělou návštěvou více než 15 tisíc diváků přitom začali lépe hosté. V osmé minutě se prosadil obránce Jaroslav Svozil. Dlouho však Baníku vedení nevydrželo.

Za osm minut totiž vyrovnal reprezentant Adam Hložek. Spartě se podařilo dotáhnout obrat ještě do přestávky, čtyři minuty před pauzou vstřelil rozhodující gól bek Tomáš Wiesner.

Baník je po prohře tři kola před koncem základní části na pátém místě. Pražané jsou třetí se ztrátou tří, respektive čtyř bodů na vedoucí týmy tabulky.

Vedoucí Plzeň a druhá Slavia se utkají o první místo dnes. Utkání začíná v 19:00, vysílá ho program O2 TV Sport.

Témata: AC Sparta Praha FC Banik Ostrava