Rapid - Sparta v televizi: Kde sledovat odvetu předkola Ligy mistrů?

AC Sparta Praha

Autor: Pavel Krejčí, stars24.cz

27. července 2021 18:44 | Aktualizováno: 28. července 2021 22:04

První ze dvou kvalifikovaných českých týmů stojí na prahu vyřazení z letošního ročníku Ligy mistrů. Sparta Praha prohrála úvodní zápas druhého předkola s Rapidem Vídeň 1:2. Kde můžete sledovat odvetu?

Druhý zápas - stejně jako ten úvodní - odvysílá sportovní televizní kanál Sport 1. Přímý přenos začíná ve 20:00, výkop zápasu je pak na programu o půl hodiny později. Hraje se v Praze na Letné.

Sparta před týdnem ve Vídni prohrála 1:2, ačkoliv vyhrála první poločas po rychlé brance Ladislava Krejčího mladšího již ve třetí minutě. V druhé půli se však dvakrát trefil domácí Knasmüllner.

Letenští se však naladili na odvetu výhrou v prvním kole české ligy, o uplynulém víkendu v domácím prostředí porazila Sigmu Olomouc 3:2.

Do předkol Ligy mistrů výhledově zasáhne také mistrovský tým z minulého ročníku nejvyšší soutěže Slavia Praha.

Témata: AC Sparta Praha Liga mistrů