Redakce stars24.cz přeje svým čtenářům poklidné prožití vánočních svátků

Poklidné Vánoce přeje stars24.cz

Autor: stars24.cz

24. prosince 2023 8:00

Redakce společenského serveru stars24.cz, patřícího do mediální skupiny INCORP a.s., přeje svým čtenářům pokud možno poklidné prožití vánočních svátků.

Vážení a milí čtenáři, 

rádi bychom vám, jako každý rok, popřáli klidné, šťastné a veselé Vánoce. Vzhledem k událostem posledních dní, kdy se Česko stalo dějištěm jedné z největších tragédií ve své historii, je ale více než jasné, že o štěstí a veselí se v tomto případě hovořit nedá.

Předvánoční čas roku 2023 v našich srdcích zřejmě už navždy zůstane spojen s hrůzným činem, pro který neexistuje pochopení. Ať už jste měli mezi oběťmi své příbuzné, přátele, známé, byli jste, či vaši blízcí, přímými svědky tragédie, nebo jste o ní jen četli v médiích, nepochybujeme o tom, že zasáhla každého z vás. A pravděpodobně bude i tématem číslo jedna u nejedné štědrovečerní večeře.   

Po událostech z posledních let, kdy se svět potkal s pandemií a válkou nedaleko našich hranic, tak nebudou ani letošní svátky vzbuzovat příliš optimismu. Přesto vám přejeme, abyste je prožili s vašimi blízkými v co nejklidnější atmosféře. Připomeňte si oběti čtvrteční střelby minutou ticha či zapálením svíčky, a pokud nemůžete svátky trávit se svými milovanými, věnujte jim alespoň tichou vzpomínku.

Vaše redakce

Témata: Vánoce