PRAVDA o brutální vraždě v Bratislavě: Slovensko v šoku z toho, kdo ji spáchal!

Policie SR, ilustrační fotografie.

Autor: Pavel Krejčí

9. ledna 2024 10:40

Brutální vraždu v Bratislavě, kterou se od minulého týdne zabývají slovenští policisté, podle mediálních informací spáchal syn bestiálního vraha, jemuž se říkalo bratislavský škrtič. Upozornila na to televize JOJ

Podezřelým z nynější bratislavské vraždy je podle JOJ kuchař Josef. Tomu byly tři roky, když jeho otec Štefan Pantl, známý jako bratislavský škrtič, obdržel trest smrti za vraždy, znásilnění a krádeže. Popraven byl v roce 1981. 

Slovenská policie se brutálním činem zabývá od čtvrtka, kdy uvedla, že prověřuje okolnosti nálezu těla ženy bez známek života v jednom z bytů v druhém bratislavském okrese. V pátek už sdělila, že zadrženého muže podezřívá z vraždy. 

"Policisté bratislavské krajské kriminálky intenzivně vyšetřují závažný trestný čin, ke kterému došlo v jednom z bytů v druhém bratislavském okrese. V této souvislosti začal vyšetřovatel trestní stíhání ve věci trestného činu vraždy," uvedl policejní mluvčí Michal Szeiff pro TASR

Oběť měla být rozřezaná, uvedla TV JOJ s tím, že policisté měli na místě činu nalézt vědro s orgány a vyříznuté srdce vedle těla. To bylo údajně zakryté dekou, na které ležel britský pas. Podle Markízy se z bytu často ozývaly partnerské hádky, takže sousedé se možné tragédie obávali. 

Nový Čas napsal, že zavražděná se jmenovala Patrícia a pracovala jako číšnice. Místní ji popsali jako milou a vstřícnou osobu s problémem s alkoholem. Také zmíněný deník přinesl informace o každodenních hádkách a komplikovaném vztahu mezi partnery. 

Témata: Vražda Slovensko Policie SR