PR článek - Jaká, že je letošní vánoční kolekce značky s.Oliver? Samozřejmě že hvězdná! Díky jedinečným kouskům se i vy můžete cítit zcela výjimečně. A skutečně: jedinečné slavnostní okamžiky si žádají výjimečné kousky. A ty u s.Oliver jednoznačně najdete! Kampaň naleznete v obchodech od konce listopadu a je opět plná hravých, ale i slavnostnějších kousků určených nejen pro sváteční chvíle, ale i pro bujaré večírky a party.

Kolekce zahrnuje jak pánskou a dámskou, tak dětskou kolekci. Je tvořena převážně z trendy materiálů, jako je heboučký samet, nechybí ani pestrá škála halenek a detailů ve formě perliček, kamínků a dalších zářivých detailů. Také pánové mohou pro slavnostní chvíle využít široký výběr s košilí ať již klasického, či trendy vzoru. Samozřejmostí jsou také kvalitní saka s příměsí vlny či pulovry s merino vlnou. 

img-responsive

s.Oliver | foto: soliver.cz

Vánoční kolekci s. Oliver již nyní najdete v obchodech i online.

A protože jsou Vánoce spojené s obdarováním svých blízkých, rozhodl se s.Oliver, že obdaruje i 46 z vás! Velká soutěž o outfit a jiné hodnotné ceny probíhá ve dnech 28. listopadu až 10. prosince 2017.

Hlavní výhra:

→ výherní poukaz na outfit v hodnotě 5 000 Kč

 

Vedlejší výhry:

→ 20 x slevový poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejnách či na e-shopu s.Oliver

→ 5 x čepice RS

→ 10 x parfém s.Oliver

→ 10 x taška s.Oliver

Soutěžit můžete na Facebooku s.Oliver

Témata:

s.Oliver | pr článek | stars24.cz

Vstoupit do diskuse