PR článek - Blíží se důležité výročí, narozeniny nebo prostě chcete svou drahou ženu, přítelkyni nebo kamarádku skutečně potěšit? Dárek je vždycky dobrý nápad a nikdy neurazí. Jak ale vybrat něco, co udělá opravdu radost a potěší to ženské srdce? Máme několik tipů, se kterými nikdy nešlápnete vedle.

Kvalitní výrobky z kůže

Může to být cokoliv od kabelky, přes boty až po pásek nebo peněženku. Kožené výrobky jsou kvalitní, oblíbené a dají obdarované vědět, že si jí vysoce ceníte a chcete pro ni skutečně jen to nejlepší. Dámské peněženky z kůže se nabízí ve spoustě různých provedeních, ale není těžké mezi nimi vybrat tu, která se bude líbit vaší drahé polovičce. Stačí sledovat, jakou peněženku má nebo měla a podle toho volit barvu nebo velikost. Kůže zaručí maximální kvalitu.

Poukaz na oblečení

Schválně říkáme poukaz, protože kupovat v dnešní době oblečení napřímo je hodně riskantní. Ženy mívají velmi specifické představy o tom, co jim sluší, co je moderní a muži tomu obvykle tolik nerozumí. Je snadné šlápnout vedle nejen co se týče stylu nebo barvy, ale také velikosti, a to pak mohou být i důvody ke zklamání nebo naštvání. Žena si pak může dle vlastní volby za vaše peníze nakoupit šaty, sukně, boty nebo doplňky podle vlastního vkusu.

Šperky jsou nesmrtelné

Toto doporučení asi nikoho nepřekvapí. Častým omylem mužů ale je, že si myslí, že ženy už šperky neocení, protože jich přece mají dost. To je naprostý nesmysl, šperků není dost vůbec nikdy. I když tedy nebudete zrovna originální, jisté je, že potěšíte, a to je přeci hlavní. Náhrdelníky, prsteny, visací náušnice, náramky nebo brože – cokoliv bude dobrou volbou a ceněným dárkem.

Něco pro krásu

To je samozřejmě dost široký pojem, ale o to větší máte možnosti. Na mysli máme různá kosmetická ošetření, ale třeba i wellness. Možná vám všechny ty procedury připadají nesmyslné a k ničemu, ale pravdou je, že ženy si rády připadají opečovávané a jsou ochotné si za to zaplatit. Když jim za ten pocit navíc zaplatíte vy, pak nebude většího hrdiny. Zkuste kromě kosmetiky nebo masáží, třeba i bělení zubů, které zaručeně vykouzlí úsměv na rtech.

Výlet nebo dovolená

Vyvezte svou drahou polovičku někam na výlet. Ženy si možná nepotrpí na dobrodružné výpravy, ale pobyt v pohodlném hotelu s dobrým jídlem nikdy nemůže nepotěšit. Nabídka je skutečně obrovská, stačí ženu chvíli poslouchat a jistě vám brzy vyjeví, kam by se chtěla podívat a kde by se jí líbilo. Doporučit můžeme hotel Piešťany, kde si odpočinete a naberete nové síly.

Za kulturou

Většina žen si ráda vyrazí za kulturou a do společnosti. Co takhle lístky do divadla nebo na koncert? Možná to pro vás nezní jako nejlepší zábava, ale jeden večer to jistě přežijete. Navíc, pokud má žena dobrou kamarádku nebo někoho z rodiny, kdo s ní tuto vášeň sdílí, můžete doprovod přesunout snadno na někoho jiného.

Překvapte nečekanou drobností

Dárky nemusí být nutně drahé, aby byly kouzelné a náležitě oceněné. Vyplatí se ženu pečlivě poslouchat a pokud zavětříte jakékoliv přání nebo touhu, je dobré si to pečlivě zapsat. Z rukávu pak snadno vytáhnete eso, které nikdo nečekal. Mluvila o knize, kterou by si chtěla přečíst? Přála si navštívit nějakou výstavu? Zmínila pralinky, které jí skutečně chutnaly? To vše se může stát vašim trumfem, se kterým proměníte každou oslavu ve vaše malé osobní vítězství.

Vyznání

Nejromantičtější gesta vychází z lásky. Pokud to tak cítíte, můžete zkusit napsat romantický dopis nebo snad i složit báseň nebo píseň. Na takový dárek žena rozhodně nikdy nezapomene a zapíše se jí do srdce zlatým písmem. Je to náročné, ale přinese to kýžené ovoce, takže se nebojte projevit své city skutečně originálně.

Témata:

pr článek | svátek svatého valentýna | stars24.cz

Vstoupit do diskuse