V průběhu tohoto týdne mělo ještě panovat chladné počasí, předpověď ale ukazuje, že o víkendu se trend otočí a teploty porostou. Dosáhnout mohou až 25 stupňů, zároveň se ale objeví bouřky.

Ve čtvrtek bude zataženo až oblačno, déšť nebo přeháňky se ale objeví jen občas. Nejnižší noční teploty stoupnou na 8 až 4 °C. Nejvyšší denní teploty pak na 9 až 13 °C. 

Pořádné oteplení přijde v pátek,kdy bude oblačno až zataženo, postupně místy polojasno. Místy se objeví déšť nebo přeháňky, ojediněle bouřky. Nejnižší noční teploty se udrží na 8 až 4 °C. Nejvyšší denní teploty ale vyrostou na 15 až 19 °C. 

V sobotu bude oblačno až polojasno a nejnižší noční teploty vyrostou na 10 až 6 °C. Nejvyšší denní teploty pak dokonce na 19 až 23 °C. Bude ale vát vítr o rychlosti 5 až 9 m/s, místy s nárazy 15 až 20 m/s.

Od neděle bude oblačno až polojasno, na většině území se ale objeví déšť nebo přeháňky a bouřky. Nejnižší noční teploty přesto vyrostou na 13 až 8 °C. Nejvyšší denní teploty pak dokonce na 21 až 25 °C.

Loading...

Témata:

Počasí | Bouřky | stars24.cz

Vstoupit do diskuse