Tento víkend bude studený a po ránu dokonce mrazivý. Počasí ale zkazí nejen tyto dva dny, i příští týden nás čeká zpočátku poměrně studený. Lepší to nebude ani během dne.

V sobotu bude zataženo až oblačno, místy se objeví déšť nebo přeháňky, v Čechách nad 500 m, na Moravě a ve Slezsku nad 900 m i sněžení. Nejnižší noční teploty klesly na +1 až -3 °C, nejvyšší denní teploty nepřekročí 4 až 8 °C. 

Zataženo až oblačno bude i v neděli, navíc se zpočátku nad 500 m, postupně nad 1000 m objeví srážky smíšené nebo sněhové. Nejnižší noční teploty klesnou na +3 až -1 °C. Nejvyšší denní stoupnou na teploty 8 až 12 °C. 

V pondělí bude polojasno až oblačno. Nejnižší noční teploty kelsnou na 4 až 0 °C, při slabším větru až na -2 °C. Nejvyšší denní teploty ale vzrostou na 9 až 13 °C. 

V úterý bude polojasno až skoro jasno a nejnižší noční teploty klesnou na +1 až -3 °C, při slabším větru až na -5 °C. Nejvyšší denní teploty opět vzrostou, a to na 11 až 15 °C.

Po zbytek týdne bude skoro jasno až polojasno, nejnižší noční teploty ale klesnou na +1 až -3 °C. Nejvyšší denní teploty pak vystiupají na 13 až 17 °C, postupně na 17 až 21 °C.

Témata:

Počasí | Zima | stars24.cz

Vstoupit do diskuse