 
	
Meteorologové v pondělí naznačili, jak bude v první polovině ledna blížícího se nového kalendářního roku. Tuhé mrazy se během úvodních patnácti dnů neočekávají, výrazněji pod nulu mají teploty klesat pouze v noci. Vyplývá to z dlouhodobého výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
Podle výhledu má být první lednový týden teplotně slabě nadprůměrný, očekávají se průměrné nejvyšší denní teploty kolem 2 stupňů nad nulou. V týdnu od 9. do 15. ledna se pak mají držet kolem bodu mrazu.
Nejnižší noční teploty se budou v prvních dnech nového kalendářního roku pohybovat kolem -2 °C, poté se ochladí až o další čtyři stupně. Z pohledu srážek má být první polovina ledna spíše průměrná, uvedli meteorologové.
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
 
	Sean Connery (†90): Je to pět let, co zemřel! Jako herec ale skončil mnohem dřív
 
	Vážné problémy Lenky Filipové: Proč skončila v nemocnici?
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
		
			
													 
	
