Předposlední prázdninový víkend je tady, mnoho lidí má bezpochyby ještě spoustu plánů. Počasí by jim je mohlo překazit až na přelomu tohoto a příštího týdne. Co máme v neděli očekávat?

Během obou víkendových dní by teplota neměla klesnout pod 23 stupňů, naopak bude patrný spíše rostoucí trend. V neděli budeme atakovat třicítku, jenže počasí se rychle zkazí.

Na druhý víkendový den už totiž meteorologové z ČHMÚ předpovídají bouřky, ojediněle i silné. Následovat bude ochlazení, v příštím týdnu teploty klesnou i pod 20 stupňů. 

Předpověď na sobotu (00-24):
Polojasno, během dne až oblačno. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 14 až 10 °C. Nejvyšší denní teploty 23 až 27 °C, v 1000 m na horách kolem 17 °C, na Šumavě až 20 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s.

Předpověď na neděli (00-24):
Zpočátku polojasno, postupně od západu přibývání oblačnosti, na většině území přeháňky, místy bouřky, ojediněle i silné. Nejnižší noční teploty 15 až 11 °C. Nejvyšší denní teploty 25 až 29 °C, na západě kolem 22 °C. Slabý jižní vítr 1 až 4 m/s se bude měnit na západní a v bouřkách přechodně zesílí.

Témata:

Počasí | Léto | Bouřky | stars24.cz

Vstoupit do diskuse