Česko tento týden čeká počasí jako na houpačce. Do pátku by mělo panovat relativně teplé počasí, které o víkendu vystřídá ochlazení.

Počasí bude v následujících dnech proměnlivé. Ve středu bude skoro jasno až polojasno, objeví se ale i mlhy nebo nízká oblačnost. Místy bude být zataženo a ojediněle se objeví i déšť. Noční teploty klesnou na 10 až 6 °C, denní teploty naopak vyrostou na 19 až 23 °C.

Ve čtvrtek bude oblačno až polojasno, ojediněle se mohou objevit přeháňky nebo déšť, později odpoledne bude pro změnu polojasno až skoro jasno. Noční teploty vyrostou na 12 až 8 °C, denní teploty na 19 až 23 °C. 

V pátek bude skoro jasno až polojasno, opět se ale mohou objevit mlhy nebo nízká oblačnost. Během dne bude pro změnu oblačno a večer hrozí přeháňky nebo slabý déšť. Noční teploty zůstanou na 12 až 8 °C. Nejvyšší denní teploty porostou na 20 až 24 °C.

O víkendu se ochladí. V sobotu bude oblačno a objeví se přeháňky. Nejnižší noční teploty sice zůstanou na 12 až 8 °C, denní teploty ale spadnou až na 16 °C.

V neděli bude naopak skoro jasno, nejnižší noční teploty ale spadnou až na 3 °C. Nejvyšší denní teploty pak nepřekročí 18 až 22 °C.

Témata:

Počasí | stars24.cz

Vstoupit do diskuse