O víkendu se do Česka vrátí tropy. Teploty sice nebudou extrémní, přesto půjde zřejmě o jeden z posledních horkých dnů tohoto léta. I příští týden nás ale čeká příjemné počasí, ktré bude vhodné ke koupání.

Dnes bude oblačno a objeví se přeháňky nebo občasný déšť, na východě ojediněle i bouřky. Nejnižší noční teploty klesnou na 15 až 11 °C, nejvyšší denní teploty na 20 až 24 °C. 

Jak už server stars24.cz informoval, o víkendu se vrátí tropy. V sobotu bude ještě oblačno a nejnižší noční teploty klesnou na 13 až 9 °C, nejvyšší denní teploty ale budou stoupat na 24 až 28 °C.

V neděli bude polojasno až oblačno a večer v Čechách hrozí místy přeháňky nebo občasný déšť, ojediněle i bouřky. Nejnižší noční teploty ale vyrostou na 17 až 13 °C a nejvyšší denní teploty na 27 až 31 °C.

Příští týden se sice ochladí, nebude to ale tak markantní, jak se očekávalo. V pondělí bude oblačno až polojasno a objeví se občasný déšť nebo přeháňky, ojediněle  i bouřky, nejnižší noční teploty ale zůstanou na 17 až 13 °C. Nejvyšší denní teploty vyrostou na 22 až 26 °C.

Po zbytek týdne bude oblačno až zataženo, přechodně až polojasno. Místy se objeví déšť nebo přeháňky, ojediněle i bouřky. Nejnižší noční teploty vyrostou na 17 až 13 °C a nejvyšší denní teploty až na 25 až 29 °C.

Témata:

Počasí | stars24.cz

Vstoupit do diskuse