Navzdory tomu, že na následující dny platí varování meteorologů před bouřkami, bude právě nadcházející víkend možná jedním z posledních letních v tomto roce. Mohou se sice objevit přeháňky a bouřky, přesto teploty vyrostou na tropické hodnoty. Pak ale začnou prudce klesat, a do konce srpna se situace nezlepší.

V pátek bude jasno až polojasno, později večer se ale objeví ojediněle déšť nebo přeháňky. Nejnižší noční teploty klesnou na 14 až 10 °C, nejvyšší denní teploty ale vystoupají na 26 až 30 °C. 

V sobotu bude polojasno až zataženo s deštěm nebo přeháňkami. Během dne se navíc objeví bouřky. Nejnižší noční teploty vyrostou na 17 až 13 °C, nejvyšší denní teploty dokonce na 27 až 31 °C.

V neděli se vyjasní. Pouze místy bude oblačno až zataženo s doznívajícím deštěm. Nejnižší noční teploty ale klesnou na 15 až 11 °C a nejvyšší denní teploty na 25 až 29 °C. 

V pondělí bude jasno až polojasno, místy zataženo s deštěm, přeháňkami a bouřkami. Nejnižší noční teploty klesnou na 14 až 9 °C, nejvyšší denní teploty ale vyrostou na 27 až 32 °C.

Témata:

Počasí | Léto | stars24.cz

Vstoupit do diskuse