Česko se na nějaký čas opět loučí s tropickými teplotami. V průběhu tohoto týdne nás čekají přeháňky a objevit se mohou i další bouřky. Jestli se do konce léta objeví tropy podobné těm z minulého týdne, podle meteorologů navíc není jisté.

Dnes bude převážně oblačno, místy se ale objeví přeháňky nebo bouřky, které mohou být ojediněle silné. Nejvyšší denní teploty přesto stoupnou na 26 až 30 °C.

V úterý bude opět oblačno až polojasno, zejména v severovýchodní polovině území se ale objeví přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty se udrží na 18 až 14 °C, nejvyšší denní teploty ale klesnou na 25 až 29 °C.

I ve středu bude polojasno až oblačno, ojediněle se pět objeví přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty klesnou na 17 až 13 °C, nejvyšší denní teploty se udrží na 25 až 29 °C. 

Ve čtvrtek bude nadále oblačno až polojasno, ojediněle se objeví další přeháňky a bouřky. Nejnižší noční teploty budou nadále klesat na 16 až 12 °C, nejvyšší denní teploty na 23 až 27 °C. 

Od pátku nás čeká oblačné počasí, místy se objeví další přeháňky a bouřky. Nejnižší noční teploty klesnou na 16 až 11 °C, nejvyšší denní teploty pak nepřekročí 21 až 26 °C. 

Témata:

Počasí | stars24.cz

Vstoupit do diskuse