Nedávné předpovědi počasí ukazovaly, že nás čeká žhavý víkend plný teplot kolem 35 stupňů. Jak se ale nakonec ukazuje, extrémní tropy, které panují nyní, do víkendu odezní. Naopak se přiženou přeháňky a objeví se i bouřky!

Česko dnes čeká jasné počasí a nočními teplotami kolem 18 až 14 °C. Nejvyšší denní teploty vyrostou až na extrémních 36 °C a i na horách bude pořádně horko, a to zhruba 24 až 29 °C. 

V pátek se mírně ochladí. Bude jasno až polojasno a místy se objeví přeháňka nebo bouřka. Nejnižší noční teploty zůstanou na 18 až 14 °C, nejvyšší denní teploty klesnou o něco málo na 29 až 33 °C. 

V sobotu bude nadále jasno až polojasno, během dne se ale mohou objevit přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty klesnou na 17 až 13 °C, nejvyšší denní teploty na 27 až 31 °C.

I v neděli bude jasno až polojasno, během dne se ale objeví přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty klesnou na 16 až 12 °C, nejvyšší denní teploty na 26 až 30 °C. 

Tropy nás neopustí ani příští týden. Bude sice polojasno až oblačno a objeví se přeháňky nebo bouřky, nejnižší noční teploty se ale udrží na 16 až 12 °C a nejvyšší denní teploty na 26 až 30 °C. 

Témata:

Počasí | Léto | stars24.cz

Vstoupit do diskuse