Nadcházející týden bude podle meteorologů tím nejchladnějším v červenci. Teploty v noci a k ránu spadnou až na 5 stupňů, naopak během dne vystoupají i na 26 stupňů.

Teploty od pondělí prudce spadnou. Objeví se přeháňky a nejnižší noční teploty klesnou na 12 až 8 °C. Nejvyšší denní teploty také nebudou žádná sláva, vyrostou pouze na 19 až 23 °C.

V úterý se ochladí ještě víc. Opět hrozí místy přeháňky a nejnižší noční teploty klesnou na 10 až 6 °C. Nejvyšší denní teploty se stejně jako v pondělí udrží na 19 až 23 °C. Mírný severozápadní vítr 3 až 7 m/s.

Ve středu spadnou noční teploty na 9 až 5 °C. Nejvyšší denní teploty ale mírně vzrostou, a to až o 20 stupňů, na 21 až 25 °C. 

Ve čtvrtek se mohou opět objevit přeháňky a dokonce i bouřky. Nejnižší noční teploty klesnou na 10 až 6 °C, nejvyšší denní teploty pro změnu porostou, a to na 22 až 26 °C. 

Na konci týdne a o víkendu žádné oteplení také nečekejme. Objeví se přeháňky a bouřky a noční teploty klesnou na 13 až 8 °C. Nejvyšší denní teploty pak nepřekročí 20 až 25 °C.

Témata:

Počasí | stars24.cz

Vstoupit do diskuse