Bouřky, tropické horko, ale i chlad a teploty kolem 7 stupňů. Česko si nadcházející dny užije proměnlivé počasí, které už jeden extrém přineslo. V noci na dnešek totiž mrzlo, a v příštích dnech nás čekají teplotní skoky o více než 20 stupňů!

Jak už stars24.cz informoval, v noci na dnešek Česko na několika místech sevřel mráz. Ani příští dny ale nebudou o moc lepší. I když na většině území tak hluboko teploty nespadnou, přesto budou klesat!

Už v noci na dnešek teploty klesaly až k 7 °C. Nejvyšší denní teploty navíc nebudou nijak převratné, vyrostou pouze na 22 až 26 °C. Dlouho se ale takto nízko neudrží!

V pátek sice nejnižší noční teploty klesnou na 12 až 8 °C. Nejvyšší denní teploty ale pořádně porostou. Dosáhnou 23 až 27 °C, na jihovýchodě až 30 °C!

Tropy se mohou objevit i v sobotu. Nejnižší noční teploty vyrostou na 15 až 11 °C, ty denní teploty pak na 24 až 28 °C, na jihovýchodě opět na tropických 30 °C. 

V neděli se pro změnu přiženou bouřky. Teploty v noci ale porostou dál, a to na 16 až 12 °C. Naopak nejvyšší denní teploty klesnou na 23 až 27 °C. 

Počátek příštího týdne bude o poznání chladnější, Nejnižší noční teploty klesnou až na 8 °C. Nejvyšší denní teploty pak vyrostou jen na 21 až 25 °C. 

Témata:

Počasí | Léto | mráz | stars24.cz

Vstoupit do diskuse