O víkendu bude většinou polojasno a jen ojediněle se objeví přeháňky nebo bouřky. Vát bude slabý severovýchodní vítr. Bude se stále postupně oteplovat takže v sobotu se nejnižší teploty budou pohybovat mezi 13 a 9 °C a ty nejvyšší se pak vyšplhají na 21 až 26 °C. Neděle slibuje další oteplení.

V pátek ještě bude oblačno, ráno přechodně až zataženo a na západě ojediněle slabý déšť. Během dne v Čechách ojediněle přeháňky nebo bouřky, na horách a na západě srážky místy. Večer částečné ubývání oblačnosti. Nejnižší noční teploty 11 až 7 °C, v oblasti Českomoravské vrchoviny až 3 °C. Nejvyšší denní teploty 19 až 23 °C, v 1000 m na horách kolem 14 °C. Slabý, během dne mírný severozápadní až západní vítr 2 až 5 m/s.

V sobotu bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky.  nejnižší noční teploty 12 až 8 °C. Nejvyšší denní teploty 22 až 26 °C. slabý proměnlivý vítr do 4 m/s, na Moravě a ve Slezsku během dne mírný
severovýchodní 2 až 6 m/s.

A neděle slibuje jasno až polojasno, během dne při přechodně zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky nebo bouřky, zejména na východě. Nejnižší noční teploty 13 až 9 °C. Nejvyšší denní teploty 24 až 28 °C. Slabý proměnlivý vítr do 4 m/s, na Moravě a ve Slezsku během dne mírný severovýchodní 2 až 6 m/s.

Témata:

Počasí | Jaro | Bouřky | stars24.cz

Vstoupit do diskuse