Při vyšetřování smrti tří lidí, jejichž těla se v sobotu našla v jednom z penzionů v bavorském Pasově, objevila policie na západě Německa další dva mrtvé. V tělech dvou žen a jednoho muže v Pasově se našly šípy z kuše, pravděpodobnou příčinu smrti dvou žen nalezených v Dolním Sasku policie podle agentury DPA nesdělila. Uvedla pouze, že se těla našla v bytě jedné z pasovských mrtvých.

Smrt tří lidí nalezených v sobotu v pasovském penzionu vyvolala v Německu značnou pozornost. Jaké drama se v pokoji odehrálo, policie zatím netuší. V tělech všech tří obětí byly zabodnuty šípy. V těle muže a starší ženy, kteří leželi v posteli a drželi se za ruce, jich bylo několik. Nejmladší žena ležela bezvládně na zemi a měla v těle zabodnutý jeden šíp.

V pokoji se našly i tři kuše. Německá média o víkendu spekulovala, že se některé z pasovských obětí mohly střelit vzájemně. Policie se zatím nedomnívá, že byl na místě činu ještě někdo další.

Už o víkendu policie informovala, že muž a starší žena z pasovského penzionu pocházejí z Porýní-Falce a třicetiletá žena z Dolního Saska. Právě v jejím bytě v této spolkové zemi na severozápadě Německa se nyní našly další dvě mrtvé ženy. Příčinu jejich smrti policisté nesdělili.

Mluvčí německého střeleckého svazu ve Wiesbadenu už o víkendu uvedl, že kuše si lze v Německu volně opatřit od 18 let.

Témata:

Německo | Vražda | Policie Německo | stars24.cz

Vstoupit do diskuse