Spanilá jízda za volantem osobního automobilu skončila pro osmašedesátiletého důchodce ze Zlínského kraje na místě, kde se určitě ocitnout nechtěl. Senior totiž zaparkoval uprostřed obecního hřbitova.

Kroměřížští policisté v současnosti řeší neobvyklou dopravní nehodu, která se odehrála v nedalekých Třeběticích. Osmašedesátiletý muž si sedl za volant automobilu značky Honda a vyrazil na cestu ve směru od Hulína na Holešov. Tam už ale nedojel.

Seniorovi se totiž při řízení udělalo nevolno, proto se rozhodl odbočit z hlavní silnice doprava na místní komunikaci, která vedla v blízkosti hřbitova. Tam důchodce nejprve zastavil, po chvíli se ale z dosud nezjištěných příčin s automobilem opět rozjel.

Osmašedesátiletý muž přejel přes travnatou plochu, načež se mu do cesty postavila hřbitovní zeď. Automobil ji čelně prorazil a zastavil se až uprostřed hřbitova. Předtím už ale stihl porazit osm náhrobků.

Důchodce utrpěl lehčí zranění, a tak skončil v péči přivolaných lékařů. Z čeho se mu udělalo špatně, zůstává nejasné, provedená dechová zkouška každopádně skončila negativním výsledkem. Celková škoda dosáhla hodnoty milionu korun, dvousettisícová škoda vznikla na hřbitově, zbytek pak na autě.

Loading...

Témata:

krimi | důchodci | Dopravní nehody | Policie ČR | stars24.cz

Vstoupit do diskuse