Panika v pražském obchodním domě plném lidí: Pobodali tam cizince!

Útok v OC Flora v Praze (5.12.2019) 2

Autor: stars24.cz, ČTK

5. prosince 2019 19:18 | Aktualizováno: 5. prosince 2019 19:55

Policisté a záchranáři dnes večer vyjížděli do pražského obchodního domu Flora k potyčce dvou mužů, při níž byl jeden z nich pobodán a utrpěl velmi vážná zranění. Podezřelého útočníka policisté zadrželi, zraněný muž skončil ve vinohradské nemocnici, řekl ČTK mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Incident mezi oběma muži začal ve vestibulu metra stanice, který vede do obchodního centra. "Osobní spor vygradoval u vstupu do paláce Flora, kde jeden z mužů druhého bodl. Podezřelý byl zadržen, poškozený skončil v péči záchranářů," uvedl Daněk.

Praha - Kriminalisté pracují na objasnění případu napadení mezi dvěma muži na Flóře. Incidentu mělo předcházet banální střetnutí rameny v metru a vyeskalovalo v pobodání jednoho z nich. Podezřelý byl na místě zadržen a poškozený skončil v nemocnici.

— Policie ČR (@PolicieCZ) December 5, 2019

Útočník byl podle něj český občan, o identitě zraněného muže neměl bližší informace. Podle serveru Novinky byl napadený muž tmavé pleti. Zatím nelze hovořit o rasově motivovaném činu, řekl mluvčí policie. Kriminalisté nyní zjišťují všechny okolnosti případu.

Těžce zraněný, asi čtyřicetiletý muž utrpěl podle mluvčí záchranné služby Jany Poštové velkou krevní ztrátu, zdravotníci ho proto uvedli do umělého spánku, zajistili dýchací cesty, napojili na monitor, dali mu infuzi a odvezli na ARO vinohradské nemocnice.

Témata: krimi Policie ČR Praha Krimi (jednorázové)