Podle dopisu zatím anonymního senzibila ano. Ačkoli byl již případ ztracené dívenky policií odložen, možné důkazy a svědectví jsou stále vyšetřovány. To potvrdila policie i na nedávné konferenci. Jakou váhu v celém případu tedy takový dopis může mít?

Míša zmizela letos v lednu, když ráno vyrazila z bytu do školy, ale tam bohužel už nedorazila.

V dopise, který momentálně prověřuje policie, byly mimo jiné informace o tom, kde se údajně ztracená Míša momentálně nachází. I když většina důkazů nasvědčovala tomu, že byla dívka zabita jejím otčímem, podle dopisu neznámého senzibila tomu prý tak není.

Nevlastní otec Otakar S., který se ji společně s její matkou pokusil už jednou zabít, když pustil oběma plyn, se stal podezřelým číslo jedna a krátce po zmizení Míši spáchal sebevraždu. U něj v autě se totiž našel například dívenčin mobilní telefon, její osobní věci a v jejím dětském pokoji jeho ejakulát.

Na policejní tiskové konferenci, která proběhla minulý týden, byl vznesen dotaz, je- li onen dopis věrohodným zdrojem, když chybí podpis i jakékoli informace o tom, kdo ho napsal. Tato otázka samozřejmě napadne v souvislosti s tímto případem téměř každého. Jenže podle policie poznatky, které byly v záhadném dopise objeveny, byly prý natolik konkrétní, že by neznámým senzibilem mohl být člověk, který má blízko k celému případu a mohl by být v krajním případě dokonce svědkem.

Témata:

pohřešovaná Michaela Patricie Muzikářová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse