Petr (34) ukrýval před svou ženou děsivé tajemství. Dozvěděla se ho po deseti letech!

Ilustrační fotografie

Autor: stars24.cz

2. srpna 2023 16:42

Když se Lucie v roce 2013 poznala s Petrem, byla to láska na první pohled. Tehdy sympatický čtyřiadvacetiletý mladík před ní ale celý život ukrýval děsivé tajemství, o kterém se rozhodl promluvit až nyní. Článek je zpracován na základě příběhu čtenářky, jména osob redakce pozměnila.

Lucie a Petr byli považováni svým okolím za ideální pár. Po třech letech romantického vztahu se rozhodli vstoupit do šťastného manželství a založit rodinu. Lucie byla učitelka na místní základní škole a Petr pracoval jako obchodník. Mají dvě krásné děti a jejich domov byl vždy plný smíchu a lásky.

Lucie si ale v průběhu jejich vztahu čím dál více všímala, že Petr se nepodobá svým rodičům. odlišnosti byly jak vzhledové, tak povahové a charakterové, ale kdykoliv se ho na to zeptala, odbyl jí a odmítl o tom mluvit. Postupem času také zpozorovala zvláštností v Petrově chování. Byly to jemné detaily, na které byla Lucie citlivá. Petr s ní odmítal sdílet své myšlenky a vyhýbal se určitým tématům. Zdálo se, jako by se od ní postupně vzdaloval.

Jednoho dne Lucii došla trpělivost a rozhodla se dát Petrovi ultimátum. Buď jí vysvětlí své zhoršující se chování, nebo i s dětmi odchází. A tak její manžel sebral odvahu a začal vyprávět svůj děsivý příběh.

Petr byl v dětství svědkem tragické události. Jeho rodiče zemřeli při automobilové nehodě, která byla způsobena opilým řidičem. Petrovým otcem. Petr jediný nehodu přežil a byl umístěn do náhradní adoptivní rodiny, hrůzná událost ale zanechala v jeho srdci hlubokou bolest a doživotní trauma.

Celá léta to Petr tajil a snažil se o celém incidentu nepřemýšlet. Minulost ho ale stále více pronásledovala a postupně narušovala jeho vztah s Lucií. Ta byla šokována tím, co slyšela. Věděla, že tato tragédie Petra hluboce ovlivnila a bylo jí líto, že její manžel všechny ty roky nesl tak těžké břemeno pouze na svých bedrech.

Odhalení tohoto tajemství se stalo zlomovým okamžikem pro jejich vztah. Společně začali navštěvovat terapeuta, který Petrovi pomohl vypořádat se s minulostí a překonat všechny zlé myšlenky, které ho celý život provázely.

Chcete se i vy podělit o svůj příběh? Pošlete nám jej na redakce@stars24.cz.

Témata: Lidé