Alix Earleová ujišťuje na této sociální síti své fanoušky, že nejsou sami, pokud jde o jejich kožní problémy, které trápí většinu mladých lidí, tedy v česku lidově řečení „máš akné“.

Hvězda čínské sociální sítě TikTok, teprve 22letá Alix Earleová zveřejnila video své kůže bez jakýchkoli filtrů a ukázala divákům své skvrny. "Vaše kůže je normální," říká dle webu TooFab ve videu. "Filtr krásy může hodně skrýt."

"Každý, kdo se cítí nejistý ohledně vaší pokožky, prostě ví, že je normální a zlepšuje se," napsala k příspěvku. Ve videu zapínala a vypínala filtr krásy a ukazovala, jak mohou filtry alespoň v aplikaci snadno skrýt jakékoli kožní problémy a tím mladým lidem umožnit minimálně na síti žít plnohodnotný život na mobilu.

"Bojovala jsem s akné od střední školy," dodala Earleová v komentářích. "Vím, jak hrozně se člověk může cítit. Ale stává se to každému, nestresujte se,“ dodává.

Mladá influencerka má na TikToku více než 5 milionů sledujících. Už dříve se otevřela svým fanouškům o zkušenostech s Accutane a jejich vedlejších účincích, které zažila na populárních lécích na akné.

"Rty se mi pořád olupují," řekla o účincích suché pokožky a také odhalila, že jí také krvácí z nosu.

Celebrita také varuje před používáním přípravku Accutane, který dříve užívala. Přiznává, že při jeho užívání byla náladová, smutná. Navíc, takovéto přípravky škodí na játra. Takže kdykoliv něco začnete používat, měli byste se poradit se svým lékařem.

"Chtělo se mi stále brečet," dodala. "A nejsem plačící typ, takže nevím, co se se mnou dělo."

Z toho plyne, že všeho s mírou, hlavně pozitivně myslet a věřte, že pubertální věk brzy přejde a i mladistvá opleť se uklidní.

Témata:

Alix Earleová | zdraví | stars24.cz

Vstoupit do diskuse