Renata Schnabelová
stars24.cz

Dalším smutným případem špatného vlivu médií je tato teprve sedmnáctiletá rodačka z Prahy.

Lolo Bella, vlastním jménem Gabriela Jiráčková, se živí jako zpěvačka, modelka a moderátorka internetových pořadů a od roku 2016 se stylizuje do živé panenky. Označení Barbie ale odmítá. Na svém instagramu po přidání fotografie panenky z kolekce Bratz uvedla:

,,Je to pro všechny, kteří píší, že panenky nemají tak dlouhé řasy a velké rty, jako mám já. Zkrátka asi nikdy neviděli Bratz. Já nejsem a nechci být klasická Barbie od Mattela, s malým objemem prsou a úzkými rty, se kterými si hrály pomalu naše maminky. Líbí se mi vzhled Bimbo Barbie – u panenek se tomu nejvíce blíží právě Bratz.‘‘

img-responsive

První živoucí česká Barbie Gabriel Jiráčková | foto: Instagram

Pod fotografií s objasňujícím komentářem se rozjela debata jejích fanoušků i odpůrců, do které se sama Lolo Bella neváhala zapojit. Na negativní komentáře je podle ní už dávno zvyklá a zastává názor, že pokud se někomu její sebeprezentace nelíbí, nikoho nenutí, aby její sociální profily navštěvoval.

Právě na instagramu následně zveřejnila i svou fotografii, kde je údajně přirozená a nenalíčená. Se zvětšenými rty a vytetovaným obočím ale o přirozenosti bohužel nemůže být řeč. Stále ještě nezletilá dívka si chce v blízké budoucnosti navíc nechat zvětšit prsa, upravit nos, vycpat pozadí a odstranit několik žeber. Operací se, jak sama tvrdí, nebojí a všechny své úpravy bere jako výzvy.

Podle nás vypadá přirozená krása úplně jinak. Co myslíte?

Témata:

Gabriella Jiráčková (Lolo Ta Bella) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse