Pokud pomineme pedofilii, zoofilii a podobně nebezpečné úchylky, najdou se i takové, které mnohdy vyzní skutečně až směšně. Další jsou zase opravdu nechutné a slabé povahy se budou stydět na ně byť pomyslet. Co všechno tedy může lidi vzrušovat?

Dendrofilií (z latiny, dendrom = strom) trpí lidé, kteří jsou sexuálně přitahováni stromy. Lidem s těmito choutkami občas postačí i keř. Nejrůznější variace této poruchy však poskytují takto postiženým jedincům potěšení například i z kytice květin.

Takzvaná hierofilie nutí lidi s touto úchylkou vyhledávat náboženské předměty, sošky či obrázky. Pomocí těchto věcí se následně uspokojují.

Frotérismem trpí muži, které vzrušuje otírání se o nic netušící ženy. Nejčastěji využívají situací v přeplněných autobusech či tramvajích, ale můžeme je najít i na poště či na koncertech. Pokud je nikdo nepřistihne, frotéristé jdou ve valné většině případů až ‘‘do finiše‘‘.

Formikofilie je další z podivných úchylek. V tomto případě si lidé přikládají broučky, šneky či malé žabky na nahé tělo a tímto způsobem se ukájejí. Nejčastěji se zaměřují na jejich přikládání na jedno konkrétní místo. Uf.

Injektomanií trpí lidé, kteří mají potěšení z vstřikování nejrůznějších kapalin pomocí injekční stříkačky do svého těla.

V případě statufilie lidé masturbují v přítomnosti soch. Mnohdy se také pokoušejí najít například záhyb, aby mohli svou vysněnou sochu osouložit.

Koprofilie patří skutečně k extrémním úchylkám. Tyto lidi totiž vzrušuje manipulace s fekáliemi například jejich partnerů. Biologický odpad tak mnohdy sbírají, aby nad ním mohli masturbovat nebo se jím jednoduše pomažou. Další rajc je pro ně také použitý toaletní papír, který mnohdy kradou ne veřejných záchodcích.

Saliromanií trpí jedinci, kteří mají neukojitelnou potřebu znečišťovat svého sexuálního partnera. Potěšení jim tedy přináší, když svůj protějšek pomažou například jídlem, bahnem, výkaly, prostě čímkoli, co je znečistí.

Témata:

Lidé | sex | zajímavosti | stars24.cz

Vstoupit do diskuse