Horoskop na víkend: Kdo si užije romantiku či jiné dobrodružství?

Ilustrační foto

Autor: Pavel Krejčí, stars24.cz

23. června 2023 15:50

Za dveřmi je poslední červnový víkend, přičemž letní počasí opravdu přeje nejrůznějším aktivitám. Možná si ale stále nejste jistí tím, co chcete podniknout. Horoskop vám může pomoci s rozhodnutím.

Berani by si měli najít čas sami na sebe. Na sociální síti mohou potkat někoho, kdo jim bude do budoucna velice nápomocný. Býci by si měli jasně stanovit, čeho chtějí dosáhnout. Bude to polovina cesty k úspěchu. Ideálním dnem na romantickou schůzku bude sobota. Blíženci dostanou náladu na cestování a poznávání. Všechno by si ovšem měli pečlivě naplánovat.

Raci by se měli věnovat finanční situaci. Víkend přinese naději byznysovým a komerčním aktivitám. Lvům se naskytnou příležitosti k socializaci, vyloučit se nedá ani navázání romantického vztahu. Pannám se může podařit zatočit s rutinou, která jim v životě nic nepřináší.

Váhy si zaslouží odpočinek a čas na sebe. Štíři budou mít po několika hektických týdnech konečně čas zhodnotit si, co se stalo. Nastane ideální čas na nové dobrodružství. Střelci by měli zvážit koupi něčeho nového domů. 

Kozorohy vybízí hvězdy k tomu, aby si vyrazili do společnosti, někde na ně čeká akce, kterou si náramně užijí. Naopak Vodnáři mají za sebou období, kdy se raději drželi v ústraní. To se má ale pomalinku začít měnit k lepšímu. Ryby by měli zpomalit a odpočinout si, věnovat čas józe či meditaci.

Témata: horoskop astrologie