Začal nám první prodloužený víkend kvůli květnovým svátkům, které připadají na pondělí. Lidé tak mají více času na sebe, rodinu nebo přátele. Pokud nevíte, komu čas věnovat, možná vám pomůže náš horoskop.

Beran (21.3. - 20.4.)

Tento víkend by mohl být pro Berany trochu náročnější než obvykle. Možná se budete cítit trochu unavení a rozptýlení, ale nebojte se, není to nic vážného. Může to být pouze příležitost k tomu, abyste si udělali nějakou tu pauzu a věnovali se sobě a svým potřebám. Dopřejte si odpočinek a relaxaci a nechte svou mysl na chvíli vypnout.

Býk (21.4. - 20.5.)

Tento víkend by pro Býky mohl být naplněn překvapeními a novými zážitky. Budete se cítit silně a sebevědomě a budete mít chuť objevovat nová místa a nové věci. Nebojte se riskovat a vyzkoušet něco nového. Může se stát, že se z toho stane nová vášeň nebo zájem.

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Pro Blížence by víkend mohl být velmi inspirativní a plný nových myšlenek. Můžete se cítit velmi kreativně a budete mít chuť tvořit a sdílet své nápady s ostatními. Možná se také setkáte s někým novým, kdo pro vás bude inspirativní a podpoří vás v tom, abyste své sny a plány proměnili ve skutečnost. Buďte otevření novým příležitostem.

Rak (22.6. - 22.7.)

Víkend bude pro Raky plný překvapení a nových zážitků. Možná se vám podaří navázat nová přátelství, nebo objevíte něco, co vás nadchne a bude vám dávat novou energii. Pokud budete mít nějaké plány, nezapomeňte se o ně podělit s rodinou a přáteli, kteří by vám mohli poskytnout užitečné rady a podporu.

Lev (23.7. - 22.8.)

Pro Lvy bude víkend plný emocí a hlubšího rozhovoru. Možná se vám podaří rozptýlit nějaké pochybnosti nebo si uvědomíte, že máte něco, co chcete sdílet s ostatními. Pokud se vám naskytne příležitost být kreativní, nebo si užít zábavné aktivity, neváhejte a dejte jim šanci.

Panna (23.8. - 22.9.)

Víkend bude pro Panny trochu výzvou. Možná se vám bude zdát, že musíte mít všechno pod kontrolou a plnit náročné plány, ale nezapomeňte si odpočinout a dát si čas na relaxaci. Pokud se vám podaří najít rovnováhu mezi prací a odpočinkem, budete se cítit mnohem lépe. Pokuste se také najít čas na rozhovor s lidmi, kteří jsou vám blízcí.

Váhy (23.9. - 23.10.)

O víkendu byste se měli zaměřit na sebe a své potřeby. Nebojte se říct lidem kolem sebe, co od nich potřebujete, aby jste si mohli užít volný čas tak, jak se vám líbí. Klidná atmosféra s přáteli nebo rodinou vám pomůže nabrat energii a relaxovat.

Štír (24.10. - 22.11.)

Tento víkend budete cítit velkou potřebu být kreativní a vyjádřit se skrze nějakou formu umění. Nechte se inspirovat a najděte si čas na to, abyste se ponořili do nějakého projektu, který vás baví. To vám pomůže uvolnit napětí a najít vnitřní klid.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Zaměřte se na své vztahy s lidmi. Možná máte nějaké, které jste dlouho zanedbávali nebo které potřebují zlepšení. Buďte otevření a komunikujte s lidmi okolo sebe. Toto je skvělá příležitost na posílení vazeb a navázání nových přátelství.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

O tomto víkendu byste se měli snažit uvolnit a užít si chvíle odpočinku. Je důležité, abyste se vyhnuli stresovým situacím a soustředili se na své zdraví a pohodu. Dobrou volbou může být relaxace v přírodě nebo v krásném prostředí, které vás uklidní a pomůže vám naladit se na pozitivní vlnu.

Vodnář (21.1 - 20.2.)

Víkend bude plný příležitostí pro vaše kreativní nápady a projekty. Je vhodné využít tuto dobu k rozvinutí svých zájmů a vášní. Pokud se vám naskytne možnost setkat se s novými lidmi, neváhejte a dejte jim šanci vás obohatit o nové zkušenosti a pohledy na svět.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Tento víkend je pro vás ideální čas na propojení s vašimi blízkými a vytvoření silnějších vztahů. Je vhodné najít si čas na setkání s rodinou nebo přáteli, kteří pro vás hodně znamenají. Dobrá atmosféra a přátelské prostředí vám pomohou načerpat pozitivní energii a naladit se na pohodovou vlnu.

Témata:

horoskop | astrologie | stars24.cz