Jsme na začátku nového pracovního týdne a hvězdy už ví, co se bude dít. Někteří budou muset zabojovat o svou lásku, jiní se budou vypořádávat s lehkomyslností. Co vás v tomto týdnu čeká? A co dalšího už o vás hvězdy ví? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, v tomto týdnu se chystáte k plánování nečekaných akcí. Budete to mít o něco těžší, než jste si mysleli. Nakonec podáte ohromující výkony. A co dalšího hvězdy předpověděly? To se dozvíte ve fotogalerii. 

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, bojujete s lehkomyslností a hranice posunujete nesprávným směrem. V práci nejevíte extrémní zájem, projevit se. A co vás čeká ve vztazích? To se dozvíte ve fotogalerii. 

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Milí Blíženci, v tomto týdnu půjde hlavně o sexuální fantazie. Váš sexappeal je na vrcholu. Své drahé polovičce dáte zabrat. A co stojí na vaší straně? To se dozvíte ve fotogalerii. 

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, zapracujte na sobě i na vašem vztahu. Dáváte dost jasně najevo, co si myslíte. Otázkou je, jestli je to dobře. V tomto týdnu to budete mít náročnější. A co dalšího vás čeká? To se dozvíte ve fotogalerii. 

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Milí Lvi, začínáte se trochu nudit. Svou drahou polovičku se chystáte zaskočit. V pracovní oblasti si nemáte důvod stěžovat. Co vás na partnerovi vytáčí? To se dozvíte ve fotogalerii. 

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Milé Panny, tento týden budete trochu složitější. Vlivem pátečního úplňku jste roztržité. Ve vztahu se můžete chovat vypočítavě a hádka je na světě. V práci si střežíte svou pozici. A co dalšího si hvězdy připravily? To se dozvíte ve fotogalerii. 

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Milé Váhy, v tomto týdnu oceníte své přátelství. Především osobu, na kterou se můžete spolehnout. Ve vztahu to bude malinko vrávorat. Co si nesmíte vytvářet? To se dozvíte ve fotogalerii. 

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Milí Štíři, hvězdy varují, abyste si nepustili pusu na špacír. Není vhodné předhazovat svému partnerovi, kolik, kdo vydělává. Díky vztahovému kolotoči stihnete více práce. A co dalšího vás čeká? To se dozvíte ve fotogalerii. 

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Milí Střelci, spoléháte na své sexuální dovednosti, ale váš protějšek vás znervózňuje. Měli byste více komunikovat! Zkuste se nějak zaměstnat! Z jakého důvodu? To se dozvíte ve fotogalerii. 

KOZOROH (22. 12. - 20. 1.)

Milí Kozorozi, v tomto týdnu si pamatujte, že nemůžete vyhovět všemu a všem. Zbytečně řešíte materiální záležitosti a k těm milostným se obracíte zády. A co se kvůli tomu bude dít? To se dozvíte ve fotogalerii. 

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Milí Vodnáři, v tomto týdnu přijde ta správná chvíle na to, vyrovnat se s obavami. Cítíte potřebu se partnerovi svěřit. Tak do toho! Budete si moci užít vzrušující hrátky a všechno bude zalité sluncem. A co dalšího hvězdy předpověděly? To se dozvíte ve fotogalerii. 

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

Milé Ryby, v tomto týdnu byste se mohli ohrozit v práci. Musíte se maximálně soustředit, jinak budete dělat chyby. S partnerem jste v pohodě. A co naplánujete? To se dozvíte ve fotogalerii. 

Témata:

horoskop | astrologie | stars24.cz