Víkend se pomalu, ale jistě blíží! A hvězdy ukazují, že je jako stvořený pro lásku a vášnivé choutky. Blížící se Valentýn udělá své! A hlavně singles si budou užívat každé seznámení. Inspirujte se a dotáhněte věci do konce. Prozradíme vám, co vás čeká o tomto víkendu! Přečtěte si náš VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, o tomto víkendu vás překvapí nečekané plány vaší drahé polovičky. Možná vám bude chybět odhodlání, ale zkuste jednat v zájmu svého partnera. A co dalšího vás čeká? A co byste si měli krýt? To se dozvíte ve fotogalerii. 

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Tento víkend bude daleko složitější, než jste si mysleli. Přestaňte ztrácet čas hloupostmi a zkuste se vydat svou vlastní cestou. Uvědomte si, že můžete věřit jen tomu, co vidíte na vlastní oči. A co dalšího přinese tento víkend? To se dozvíte ve fotogalerii. 

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, čeká vás víkend ve velkém stylu. Pokud patříte mezi obrovské gurmány, rozhodně si pošmáknete. Vyrazte se svou drahou polovičkou na nějaké valentýnské menu. A co dalšího vás čeká? To se dozvíte ve fotogalerii. 

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, o tomto víkendu se budete muset uskromnit. Vaše finanční situace vám nedovoluje vyhodit si z kopýtka. Navíc budete v časové tísni a domácí práce nečekají! A co vás čeká v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii. 

LEV (23. 7. – 22. 8.)

O tomto víkendu se nebudete moci zbavit stereotypu. Čekáte nějakou bombu, ale ta stále nepřichází. Adrenalin si budete muset obstarat sami. A co dalšího vám hvězdy předpovídají? To se dozvíte ve fotogalerii. 

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, nepotřebujete pomoc na cestě k sebevědomí, ale budete to muset vzít do svých rukou. Vaše drahá polovička touží po nepřekročitelných možnostech. Splníte jí to? A co dalšího se na vás chystá? To se dozvíte ve fotogalerii. 

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, rozmyslete si, zda vám tajný románek stojí za problémy! Berte ohled na rodinu a nestavte se před volbu. Víte, že vám rozhodování dělá problémy. Stojíte na tenkém ledě. A co dalšího hvězdy předpovídají? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

O víkendu si dejte pozor na alkohol! Příležitost k oslavě se najde vždycky, ale nic se nemá přehánět. Hvězdy varují před alkoholovým faux-paus. Co vám hvězdy poradí? To se dozvíte ve fotogalerii. 

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, nechoďte dlouho kolem horké kaše. Vaše drahá polovička sní o vášnivých choutkách. Co takhle vyzkoušet něco nového? Milostná atmosféra vás bude provázet celým víkendem. A co dalšího vás čeká? To se dozvíte ve fotogalerii. 

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, o víkendu budete muset chtě nechtě se svou láskou vycházet. Čeká vás změna a tempo, které nasadíte vás stmelí.  Na malicherné hádky nebude čas. A co dalšího víkend přinese? To se dozvíte ve fotogalerii. 

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, nic neriskujte! Pro jednou poslechněte svého partnera. Milostné pouto mezi vámi bude velmi křehké. Pokud to dodržíte, čekají vás o víkend nezapomenutelné chvíle. A na co dalšího se připravit? To se dozvíte ve fotogalerii. 

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, tento víkend je pro vás jako stvořený. Vymýšlíte romantické dárky a překvapení. Ale požadujete i něco na oplátku. Toužíte po vyznání citů. Na tento víkend rozhodně nezapomenete! A co dalšího hvězdy říkají? To se dozvíte ve fotogalerii. 

Témata:

horoskop | astrologie | zajímavosti | stars24.cz

Vstoupit do diskuse