Nekončící zvědavost mužů, jak jsou na tom s délkou penisu v porovnání s ostatními, je na světě od pradávna. Je to totiž přirozený jev i ve zvířecí říši. Samec s největším údem je totiž mnohdy tím sexuálně nejaktivnějším, čili tím, kterému se dostane respektu celé smečky, mnohých privilegií a nejvyššího počtu samic k páření. Tak trochu, jako v lidské říši, že?

Vezmeme to globálně. Průměrný mužský úd má prý v klidovém stavu 7 cm, přičemž průměrný obvod dosahuje 8 cm a průměr 3 cm. Při erekci je světový průměr 13, 2 cm. V Česku to je ale podle průzkumu z roku 2011 celých 15, 8 cm. Češi se tímto dostali na krásné třetí místo v Evropě. Letošní mapa průzkumu velikosti mužských genitálií (targetmap.cz) však ukázala, že Český průměr klesl z 15, 8 na 14, 1 cm. Čím to?

Čísla, která dobrovolníci do průzkumu uvádějí, totiž nejsou nijak kontrolována. Jednotlivci po celém světě tedy mohou odpovědět v podstatě cokoli a uvést nepravdivá čísla. Výsledky jsou tedy pouze orientační. Pánové z Česka tedy určitě mohou zůstat v klidu.

Světový extrém

Mezi národy s nejmenšími pohlavními orgány patři Korejci s průměrnou délkou údu 9, 7 cm. Největšími rozměry chlouby prý disponují muži z Konga s průměrnou délkou 17, 9 cm. To už je docela slušný rozdíl, nemyslíte? Tato posedlost však může dojít za naprosté hranice lidského chápání. Příkladem takové zvrhlosti je Roberto Cabrera (54) z Mexika.

img-responsive

Roberto Cabrera, délka penisu tohoto muže dosahuje neuvěřitelných 48 centimetrů! | foto: Twitter

Délka penisu tohoto muže dosahuje neuvěřitelných 48 centimetrů! K těmto rozměrům však nepřišel Mexičan náhodou. Přesto, že spoustě dokumentaristů tvrdil, že je jeho chlouba darem od Boha, jeho osobní lékař potvrdil, že jeho penis dosahuje běžné délky, tedy asi 16 cm. Zbytek, který dosahuje muži až k jeho kolenům, je prý předkožka, kterou se Cabrera snažil prodloužit od svých devíti let. Na úd si přivazoval různě těžká závaží, aby svůj penis do nejvíce prodloužil. Dnes není Cabrera schopen pracovat, normálně žít či mít sex. Svůj úd navíc nosí non stop obvázaný bandážemi. Při chůzi tento muž opravdu vypadá, jako by pod kalhotami skrýval třetí končetinu.

Témata:

největší penis | Muži | zajímavosti | stars24.cz

Vstoupit do diskuse