Vykopávky mimozemšťanů v Peru: Odborník na UFO slibuje, že záhadu vyřeší!

Obchody s mimozemšťany obklopují Roswell v Novém Mexiku - fotil: Justin Foulkes / Lonely Planet

Autor: Eliška Procházková

15. června 2024 23:05

Mumie, které byly nalezeny v Peru a jsou považovány za mimozemské, budou testovány k ověření jejich pravosti. Jaime Maussan, samozvaný odborník na UFO, tvrdí, že tyto malé bytosti z Peru jsou důkazem mimozemského života a slibuje, že odhalí jejich tajemství.

Maussan bere v potaz možnost, že mumie by mohly být "kříženci" mimozemšťanů a lidí. Jeho kontroverzní výzkum vyvolává diskuze už téměř deset let. Vědečtí kolegové uvedli, že nové exempláře obsahují 30 procent neznámé DNA. Kritici však jeho tvrzení stále zpochybňují.

Podle deníku The Sun údajné mimozemšťany objevili šokovaní badatelé, což vyvolalo mnoho spekulací o jejich původu. Maussan se dostal na titulní stránky novin, když loni představil mexické vládě dvě mumie nalezené v peruánských městech Palpa a Nazca.

Novinář a badatel uvedl, že probíhají důkladnější analýzy, protože vede právní bitvu s Peru o zaslání mumií do pokročilejších laboratoří v USA. Pro DailyMail řekl: „Žaloba už byla podána na 300 milionů dolarů. Budeme jednat s Peru, aby nám bylo umožněno vyvézt vzorky k provedení testů v Americe.“

Témata: mimozemšťané / ufo