Už žádné padající komínky. 8 geniálních vychytávek do skříně

Výsuvný organizér na spodní prádlo

Komerční článek - Jde o reklamní sdělení, stars24.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah.

29. března 2024 14:31

Skládáte si oblečení, ale po týdnu objevíte ve skříni hromadu? Nepátrejte po příčině a vyřešte chaos hned! Pomocí těchto 8 šikovných šatních organizérů.

1. Kalhotový box

S dělenými boxy vytáhnete jakékoliv kalhoty, aniž by jiné vypadly. Kalhoty se tu totiž řadí vedle sebe do jednotlivých přihrádek, a to složené do čtverce a postavené ohybem nahoru. Po otevření šatní skříně se tak před vámi vykreslí paleta barev a materiálů – za pár vteřin máte vybráno. A díky přehlednému horizontálnímu řazení vynosíte i jiné nohavice než ty na vrcholu komínku. Pro ještě rychlejší výběr outfitu sáhněte po průhledném boxu. A pro dokonalou fixaci složeného oblečení po plastovém kousku.

2. A komínky se už nikdy nezbortí

Sdílíte skříň s jiným členem rodiny a štvou vás jeho neustále padající komínky? Tahle geniální vychytávka ohlídá vaše šatní teritorium: plastové rozdělovače polic. Jednoduše je nasuňte mezi stohy oblečení. Až budou komínky unavené, opřou se nonšalantně o rozdělovače.

3. Úložné „spider-maní“ boxy

Tady byste úložný prostor nehledali – a možná ho je právě ve vaší skříni spousta. Řeč je o „stropní“ části policového prostoru. Jak ho využít? Připevněte zespodu na polici pojízdný plastový box (police slouží jako víko). Pro bleskurychlou orientaci v šatníku volte průhlednou variantu.

4. Spodní prádlo? Do kapes!

Málo polic ve skříni, zato prostorná část na kabáty? Využijte vertikální prostor skříně na maximum – umístěte i spodní prádlo. Jak? Přece na ramínko do látkových kapes. Na ploše jednoho kabátu uložíte i dvacet párů ponožek či kalhotek. Pokud se pyšníte rozsáhlou sbírkou spodního prádla, zavěste více látkových ramínek – jedno na ponožky, druhé na kalhotky, třetí (s většími kapsami) na podprsenky a punčocháče.

5. Drátěný organizér na dveře

Žádné vrtání či zatloukání – tento drátěný organizér je připraven pojmout všechny vaše doplňky za pár vteřin! Jednoduše ho zahákněte na dveře skříně, zavěste jednotlivé úložné boxy a tematicky je naplňte. Čím? Vším drobným, co dělá neplechu: klouzavými kravatami, mizejícími rukavicemi či pásky. V plných plastových boxech se ani nehnou.

6. Kalhotovník

Jedno ramínko pro jedny kalhoty? Škoda prostoru, když může unést rovnou všechny všechny vaše nohavice. Tady se kalhoty neprovlékají otvorem v ramínku, ale nasunou na jednu z vodorovných tyčí vybíhajících ze svislé základny ramínka. Patery kalhoty tak uložíte na ploše jednoho kabátu, aniž by se pomačkaly. Královskou úsporu místa zajistí i ramínko s klipy – nacvakněte až desatery kalhoty!

7. Všechny čepice na jednom ramínku

Odlehčete prostorům na doplňky speciální ramínkem – s kovovými či plastovými klipy. Jedno ramínko běžné velikost obsahuje až 10 klipů a čepice na ně jednoduše nacvaknete. Po otevření skříně vidíte všechny najednou – žádná tak neupadne v zapomnění.

8. Nástěnné „šuplíky“ na spodní prádlo

Vysuňte a nabídněte si! Tyhle miniaturní boxy se otevírají jako šuplíky a obsahují vnitřní členění, které perfektně padne srolovaným kalhotkám či ponožkám. Díky úsporné velikosti se vejdou na vnitřní stranu dveří. Vymáčkněte ze svých úložných prostorů maximum. A zlepšete si náladu při každém otevření skříně.

Témata: pr článek